Предстои днес от 17.00 часа парламентарната група на БСП за България

...
Предстои днес от 17.00 часа парламентарната група на БСП за България
Коментари Харесай

БСП връща на президента мандата за съставяне на кабинет

Предстои днес от 17.00 часа парламентарната група на " Българска социалистическа партия за България " да върне на президента Румен Радев третия изследователски мандат за сформиране на държавно управление. 

След съвещание на Националния съвет на Българска социалистическа партия от партията обявиха, че ще върнат неосъществен третия, финален мандат за сформиране на държавно управление на 7 септември, откакто не получиха поддръжка от така наречен партии на митинга в 46-ото Народно заседание. От левицата обаче показаха, че президентът може да задържи няколко дни разпускането на Народното събрание, тъй че да бъде дефинитивно призната актуализацията на бюджета.

Преди дни президентът Румен Радев сподели, че тази седмица ще се срещне с Централната изборна комисия, с цел да се разиска възможността за осъществяване на президентските и парламентарните избори в един ден.

 

 
Източник: banker.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР